
- В наявності
- Код: 10077
Пакети вакуумні 150 х 400 х 100 "Укрпакет" 100 шт
350 ₴/упаковка
+380 (67) 279-61-29
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакети вакуумні – зручний та ефективний спосіб зберігання продуктів та зберігання їх свіжості на тривалий термін. Вони виготовлені з високоякісних матеріалів та призначені для вакуумного пакування їжі, одягу, предметів побуту та багатьох інших товарів. Купити Пакети вакуумні 150х400х100 "Укрпакет" 100 шт у EUPAKOVKA означає переконатися в якісному та тривалому функціонуванні з гарантійним терміном. Замовте вже сьогодні та переконайтесь у всіх перевагах вакуумної упаковки!
Ми надаємо:
- Професійна консультація провідних менеджерів компанії та допомога у виборі товару.
- Гарантія 12 місяців від виробника.
- Підтвердження надійності сертифікатів якості.
- Доставку в будь-який регіон України зручним для Вас способом.
EUPAKOVKA – Ваш надійний постачальник пакувального матеріалу. Наявність уточнюйте у менеджера!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Єупаковка |
| Країна виробник | Україна |
| Вага упаковки | 1.2 кг |
| Довжина | 400 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Тип | Вакуумний Пакет |
| Товщина | 100 мкм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | глянцевий |
| Матеріал | PA/PE |
- Ціна: 350 ₴/упаковка

