
- В наявності
- Код: 10152
Пакети вакуумні 400 х 150 х 100 "Укрпакет" 100 шт
499 ₴/упаковка
+380 (67) 279-61-29
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вакуумні пакети – ваш надійний спосіб зберегти свіжість і тривалий термін зберігання продуктів та товарів. Герметична упаковка захищає від вологи, повітря та мікробів, забезпечуючи їм ідеальні умови для зберігання. Оберіть ідеальний розмір для вашого використання та насолоджуйтеся свіжістю продуктів. Купити Пакети вакуумні 400 х 150 х 100 "Укрпакет" 100 шт в EUPAKOVKA означає переконатися в якісному та тривалому функціонуванні з гарантійним терміном. Замовте вже сьогодні і переконайтеся у всіх перевагах вакуумної упаковки!
Ми надаємо:
- Професійна консультація провідних менеджерів компанії та допомога у виборі товару.
- Гарантія 12 місяців від виробника.
- Підтвердження надійності сертифікатами якості.
- Доставку в будь-який регіон України зручним для Вас способом.
EUPAKOVKA – Ваш надійний постачальник пакувального матеріалу. Наявність уточнюйте у менеджера!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Єупаковка |
| Країна виробник | Україна |
| Вага упаковки | 1.2 кг |
| Довжина | 150 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Тип | Вакуумний Пакет |
| Товщина | 100 мкм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | глянцевий |
| Матеріал | PA/PE |
- Ціна: 499 ₴/упаковка

