
- В наявності
- Код: 10165
Пакети вакуумні 450 х 400 х 60 "Укрпакет" 100 шт
899 ₴/упаковка
+380 (67) 279-61-29
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Забезпечте тривалу свіжість та збереження продуктів з вакуумними пакетами! Наші вакуумні пакети створені, щоб забезпечити герметичне та ефективне упаковування, запобігаючи доступу повітря та мікробів. Вони захищають вашу їжу від окислення, збільшують термін зберігання. Купити Пакети вакуумні 450 х 400 х 60 "Укрпакет" 100 шт в EUPAKOVKA означає переконатися в якісному та тривалому функціонуванні з гарантійним терміном. Замовте вже сьогодні і переконайтеся у всіх перевагах вакуумної упаковки!
Ми надаємо:
- Професійна консультація провідних менеджерів компанії та допомога у виборі товару.
- Гарантія 12 місяців від виробника.
- Підтвердження надійності сертифікатами якості.
- Доставку в будь-який регіон України зручним для Вас способом.
EUPAKOVKA – Ваш надійний постачальник пакувального матеріалу. Наявність уточнюйте у менеджера!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Єупаковка |
| Країна виробник | Україна |
| Вага упаковки | 2.2 кг |
| Довжина | 400 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Тип | Вакуумний Пакет |
| Товщина | 60 мкм |
| Ширина | 450 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | глянцевий |
| Матеріал | PA/PE |
- Ціна: 899 ₴/упаковка

