
- В наявності
- Код: 10185
Пакети вакуумні 500 х 200 х 100 "Укрпакет" 100 шт
832 ₴/упаковка
+380 (67) 279-61-29
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оберіть якість і надійність вакуумних пакетів для ашого зберігання. Наші пакети - це гарантована свіжість і довговічність ваших товарів. Виготовляємо вакуумні пакети різного розміру та щільністю на ваш вибір. Купити Пакети вакуумні 500 х 200 х 100 "Укрпакет" 100 шт в EUPAKOVKA означає переконатися в якісному та тривалому функціонуванні з гарантійним терміном. Замовте вже сьогодні і переконайтеся у всіх перевагах вакуумної упаковки!
Ми надаємо:
- Професійна консультація провідних менеджерів компанії та допомога у виборі товару.
- Гарантія 12 місяців від виробника.
- Підтвердження надійності сертифікатами якості.
- Доставку в будь-який регіон України зручним для Вас способом.
EUPAKOVKA – Ваш надійний постачальник пакувального матеріалу. Наявність уточнюйте у менеджера!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Єупаковка |
| Країна виробник | Україна |
| Вага упаковки | 2 кг |
| Довжина | 200 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Тип | Вакуумний Пакет |
| Товщина | 100 мкм |
| Ширина | 500 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | глянцевий |
| Матеріал | PA/PE |
- Ціна: 832 ₴/упаковка

