
- В наявності
- Код: 10286
Пакети вакуумні 100 х 350 х 60 мкн "Укрпакет" 100 шт з підвісом
175 ₴
+380 (67) 279-61-29
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вакуумні пакети - ваш ідеальний спутник у збереженні свіжості та якості продуктів. Завдяки їм, ваші продукти залишаються свіжими та смачними на тривалий термін. Герметичне ущільнення запобігає контакту з повітрям і мікробами, а також захищає від окислення. Вакуумні пакети - це економія місця та зручність в зберіганні. Оберіть наші пакети для надійного захисту і збереження своїх продуктів. Купити Пакети вакуумні 100 х 350 х 60 мкн "Укрпакет" 100 шт з підвісом в EUPAKOVKA означає переконатися в якісному та тривалому функціонуванні з гарантійним терміном. Замовте вже сьогодні і переконайтеся у всіх перевагах вакуумної упаковки!
Ми надаємо:
- Професійна консультація провідних менеджерів компанії та допомога у виборі товару.
- Гарантія 12 місяців від виробника.
- Підтвердження надійності сертифікатами якості.
- Доставку в будь-який регіон України зручним для Вас способом.
EUPAKOVKA – Ваш надійний постачальник пакувального матеріалу. Наявність уточнюйте у менеджера!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Єупаковка |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вакуумний Пакет |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Товщина | 60 мкм |
| Вага упаковки | 0.3 кг |
| Колір | |
| Колір | глянцевий |
| Матеріал | |
| Матеріал | PA/PE |
- Ціна: 175 ₴

